Gimnazjum nasze może poszczycić się wysportowaną młodzieżą, o czym świadczą dyplomy i puchary uzyskane za czołowe miejsca w rywalizacji zespołowej i indywidualnej.

                                                    Rok szkolny 2015/2016
 
    Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców - II miejsce
 
      Maciej Marciniak
 
      Hubert Bednarek
  
      opiekun- mgr Grzegorz Rzepka
 
 
 
    Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt - I miejsce
 
       Joanna Bogus
 
       Aneta Olej
 
       Barbara Tataruch
 
       Aleksandra Szymańska
 
       Aleksandra Filipiak
 
       Klaudia Pilarczyk
 
       Nikola Świtoń
 
       Katarzyna Biecuszek
 
       Kinga Cipiszewska
 
       Klaudia Parzybut
 
       Małgorzata Płaczyk
 
       Milena Filipiak
 
       opiekun - mgr Arkadiusz Kipigroch
 
 

    Indywidualne Biegi Przełajowe -powiatowe- I miejsce

       Szymon Graczyk

       Jakub Merta

       Piotr Sobera

       Paweł Raszewski

       Jakub Jasiński

       Grzegorz Sadowy

       Miłosz Galewski

       Szymon Pośpiech

       Krzysztof Kik

       Szymon Modrzejewski

       Kacper Błaszczyk

       Mateusz Kowalczyk

       Mateusz Włodarczyk

       Jakub Błaszczyk

       Łukasz Kubielski

       opiekun- mgr Grzegorz Rzepka

 

     Indywidualne Biegi Przełajowe- powiat- VI miejsce

       Joanna Bogus

       Aneta Olej

       Barbara Tataruch

       Sandra Walczak

       Klaudia Modrzejewska

       Karolina Kostrzewa

       Kinga Cipiszewska

       Karolina Płaczyk

       Małgorzata Płaczyk

       Aleksandra Filipiak

       Milena Filipiak

       Klaudia Parzybut

       Agnieszka Banaś

       Justyna Guściora

       Daria Mielczarek

       opiekun - mgr Arkadiusz Kipigroch

 

    Sztafetowe Biegi Przełajowe- powiat- I miejsce

       Szymon Graczyk

       Jakub Merta

       Piotr Sobera

       Paweł Raszewski

       Grzegorz Sadowy

       Miłosz Galewski

       Szymon Pośpiech

       Krzysztof Kik

       Szymon Modrzejewski

       Kacper Błaszczyk

       Jakub Błaszczyk

      opiekun- mgr Grzegorz Rzepka

 

     Sztafetowe Biegi Przełajowe- powiat - V miejsce

       Joanna Bogus

       Sandra Walczak

       Kinga Cipiszewska

       Aleksandra Filipiak

       Karolina Kostrzewa

       Klaudia Parzybut

       Agnieszka Banaś

       Justyna Guściora

       Nikola Świtoń

       Wiktoria Śnietura

       Klaudia Pilarczyk

       opiekun- mgr Arkadiusz Kipigroch

 

      Sztafetowe Biegi Przełajowe- rejon- VI miejsce

       Szymon Graczyk

       Jakub Merta

       Piotr Sobera

       Grzegorz Sadowy

       Miłosz Galewski

       Szymon Pośpiech

       Krzysztof Kik

       Szymon Modrzejewski

       Kacper Błaszczyk

       Jakub Błaszczyk

       opiekun- mgr Grzegorz Rzepka

 

       Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego- V miejsce

     Katarzyna Biecuszek

     Karolina Płaczyk

     Aleksandra Filipiak

     opiekun- mgr Arkadiusz Kipigroch

 

       Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego - V miejsce

     Szymon Graczyk  

     Jakub Merta

     Jakub Krzywański

    opiekun- mgr Grzegorz Rzepka

 

       Piłka ręczna - powiat - VIII miejsce

     Joanna Bogus

     Olej Aneta

     Barbara Tataruch

     Kinga Cipiszewska

     Katarzyna Biecuszek

     Aleksandra Filipiak

     Justyna Guściora

     Klaudia Pilarczyk

     Katarzyna Łęgosz

     Nikola Świtoń

     Dominika Stępień

     Malwina Kośmider

     opiekun- mgr Arkadiusz Kipigroch

 

        Piłka ręczna- powiat - IV miejsce

     Maciej Marciniak

     Szymon Graczyk

     Mateusz Szymański

     Paweł Raszewski

     Kacper Baranowski

     Adrian Dwornik

     Łukasz Niepiekło

     Jakub Błaszczyk

     Szymon Gmyrek

     Hubert Bednarek

     Mateusz Warzycha

     Łukasz Kubielski

     Jakub Krzywański

     Patryk Wojtuniak

     opiekun- mgr Grzegorz Rzepka

 

        Unihokej- powiat - IX miejsce

     Kamila Spychała

     Aleksandra Szymańska

     Katarzyna Biecuszek

     Aleksandra Filipiak

     Sylwia Fryta

     Patrycja Pietrzak

     Wiktoria Śnietura

     Nikola Świtoń

     Kinga Cipiszewska

     Klaudia Pilarczyk

     opiekun - mgr Arkadiusz Kipigroch

 

        Unihokej- powiat - II miejsce

    Szymon Graczyk

    Maciej Marciniak

    Hubert Bednarek

    Adrian Dwornik

    Łukasz Kubielski

    Patryk Wojtuniak

    Jakub Merta

    Kacper Buda

    Szymon Modrzejewski

    Paweł Raszewski

    Mateusz Warzycha

    Kacper Baranowski

    opiekun- mgr Grzegorz Rzepka

 

        Szachy- powiat- II miejsce

    Kinga Kędzierska

    Kamila Spychała

    Kacper Baranowski

    Patryk Mariański

    opiekun- mgr Arkadiusz Kipigroch
 
 
Rok szkolny 2014/2015
  • Adam Kuś - I miejsce w powiecie - Indywidualne Biegi Przełajowe
          opiekun - mgr Grzegorz Rzepka
  • Adam Kuś - IV miejsce w województwie - Indywidualne Biegi Przełajowe
          opiekun -  mgr Grzegorz Rzepka
  • I miejsce w powiecie - Sztafetowe Biegi Przełajowe
  • I miejsce w rejonie - Sztafetowe Biegi Przełajowe
          Daniel Kuźnik
          Krystian Grobelny
          Adam Kuś
          Karol Szczupak
          Dawid Ciećka
          Konrad Kuźnik
          Kacper Hrydziuszko
          Kacper Błaszczyk
          Szymon Graczyk
          Jakub Merta
          Jakub Jasiński
          opiekun - mgr Grzegorz Rzepka
 
  •  I miejsce w Zawodach Powiatowych w Unihokeju Chłopców Gimnazjada 2014/2015
          Maciej Marciniak
          Szymon Graczyk
          Łukasz Kubielski
          Hubert Bednarek
          Bartłomiej Szydło
          Daniel Kuźnik
          Konrad Kuźnik
          Kacper Hrydziuszko
          Krystian Grobelny
          Dawid Ciećka
          Adam Kuś
          Karol Szczupak
          opiekun - mgr Grzegorz Rzepka
 
 
  • III miejsce w Powiatowych Zawodach Tenisa Stołowego Dziewcząt
         
        Katarzyna Biecuszek
        Aleksandra Filipiak
        Wiktoria Śnietura
        opiekun - mgr Arkadiusz Kipigroch
 
  • III miejsce w Powiatowych Zawodach Piłki Ręcznej Chłopców         

          Daniel Kuźnik

          Krystian Grobelny

          Adrian Dwornik

          Bartłomiej Szydło

          Hubert Bednarek

          Konrad Kuźnik

          Kacper Hrydziuszko

          Mateusz Kowalczyk

          Patryk Wojtuniak

          Maciej Marciniak

          Karol Szczupak

          Dominik Marciniak

          opiekun - mgr Grzegorz Rzepka

 

  •  Powiatowe Zawody Piłki Siatkowej Chłopców
      Daniel Kuźnik
      Karol Szczupak
      Konrad Kuźnik
      Kacper Hrydziuszko
      Hubert Pietrzyk
      Dawid Ciećka
      Adam Kuś
      Dominik Marciniak
      Maciej Marciniak
      Szymon Graczyk
      Hubert Bednarek
      Kacper Baranowski
 
      opiekun - mgr Grzegorz Rzepka