Uczniowie, którzy zajęli czołowe miejsca w konkursach przedmiotowych,  kuratoryjnych wraz z opiekunami.

  • Bartosz Wojtasik - finalista konkursu fizycznego w roku szkolnym 2013/2004

opiekun - mgr Ewa Jasińska

  • Adam Spychała - laureat konkursu historycznego w roku szkolnym 2003/2004

opiekun - mgr Irena Mielczarek

  • Florian Wieczorek - finalista konkursu historycznego w roku szkolnym 2004/2005

opiekun - mgr Elżbieta Moczygęba

  • Adam Spychała - finalista konkursu geograficznego w roku szkolnym 2004/2005

opiekun - mgr  Grażyna Błaszczyk

  • Adam Spychała - finalista konkursu fizycznego w roku szkolnym 2004/2005

opiekun - mgr Danuta Bartodziej

  • Hubert Siwik - finalista konkursu fizycznego w roku szkolnym 2004/2005

opiekun - mgr Danuta Bartodziej

  • Hubert Siwik - finalista konkursu historycznego w roku szkolnym 2005/2006

opiekun - mgr Irena Mielczarek

  • Albert Pluta - finalista konkursu historycznego w roku szkolnym 2005/2006

opiekun - mgr Irena Mielczarek

  • Hubert Siwik - laureat konkursu fizycznego w roku szkolnym 2005/2006

opiekun - mgr Danuta Bartodziej

  • Tomasz Mikołajczyk - finalista konkursu geograficznego w roku szkolnym 2005/2006

opiekun - mgr Grażyna Błaszczyk

  • Szymon Wypchło - finalista konkursu historycznego w roku szkolnym 2009/2010

opiekun - mgr Irena Mielczarek

  • Szymon Wypchło - laureat konkursu historycznego w roku szkolnym 2010/2011

opiekun - mgr Irena Mielczarek

  • Szymon Wypchło - finalista konkursu geograficznego w roku szkolnym 2010/2011

opiekun - mgr Grażyna Błaszczyk

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

  • Konkurs turystyczno-geograficzny ,,Poznaj Norwegię"

II miejsce - Karolina Włodarczyk

finalistka - Weronika Kędzia

opiekun - mgr Grażyna Błaszczyk

  • Konkurs turystyczno-geograficzny ,,Poznaj Chorwację"

I miejsce - Zuzanna Baranowska

III miejsce - Weronika Jaskuła

V miejsce - Karolina Włodarczyk

finalistka - Weronika Kędzia

opiekun - mgr Grażyna Błaszczyk

  • Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego

I miejsce - Katarzyna Łęgosz

opiekun - mgr Maria Góra

  • Michał Lemański - finalista konkursu historycznego w roku szkolnym 2013/2014

opiekun - mgr Elżbieta Moczygęba

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

  • Zuzanna Baranowska - finalistka konkursu z języka polskiego w roku szkolnym 2014/2015

         opiekun - mgr Katarzyna Gmerek

  • Michał Lemański - finalista konkursu z historii w roku szkolnym 2014/2015

         opiekun - mgr Elżbieta Moczygęba

  •  Michał Lemański - finalista konkursu z fizyki w roku szkolnym 2014/2015

         opiekun - mgr Ewa Jasińska